Demirkan Ankara
Demirkan İnşaat
Neden Isı Yalıtımı
Isı yalıtımı ya da mantolama adı verilen bina dış cephe uygulamaları uzun yıllar öncesinden Avrupa ülkelerinde birtakım standartlara bağlanarak, enerji tasarrufu elde etmek amacıyla planlı olarak kullanıma geçmiştir. Sistem, gecikmeli bile olsa son yıllarda ülkemizde de yaygın bir şekilde uygulanmaya alınmıştır.
Dünya üzerindeki doğal enerji kaynakların büyük bir hızla azalmakta olduğunu düşünüldüğünde konu ile ilgili tasarruf tedbirlerimizi almak için daha fazla beklemememiz gerektiği açıkca anlaşılmaktadır. Demirkan İnşaat olarak Ankara' da ısı yalıtım konusunda siz değerli müşterilerimiz için enerji tasarrufu sağlayacak ısı yalıtım çözümleri sunmaya devam etmekteyiz.
Demirkan İnşaat Ankara Yaşamkent' te yapı marketi ile siz değerli müşterilerine birçok inşaat ve hırdavat çeşitlerinin satışıyla hizmet vermekte. Bu sayede tüm Ankara ve Yaşamkentlilerin ihtiyaçları olan malzeme ve gereçleri tedarik etmesini sağlamaktadır. Firma birçok ünlü markanın da çözüm ortaklığını yürütmektedir. Bununla ilgili ayrıntılar için çözüm ortakları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Demirkan İnşaat birçok yalıtım projelerine başarılı bir şekilde imza atmış bulunmaktadır. ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz
Demirkan İnşaat
Adres Yaşamkent Mah. 3207 Cad. No 5 Çayyolu - ANKARA
Telefon 0 312 217 44 54
Faks 0 312 217 44 38
E Mail yalitim@demirkaninsaat.com.tr
Copyright © 2015 Demirkan İnşaat Isı Yalıtım Her Hakkı Saklıdır.